CARGO UNIWERSALNE

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni taśmy umożliwiają montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rze...

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni taśmy umożliwiają montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni. Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się system mocowania kieszeni oparty na przeplatanych taśmach, gwarantujących stabilne przytroczenie na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Kieszenie zapinane są wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.
KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE, ŁADOWNICE, KIESZENIE DO PASÓW WOJSKOWYCH, KIESZENIE DO PLECAKÓW, ŁADOWNICA WOJSKOWA, ŁADOWNICA NA SPRZĘT, KIESZENIE UNIWERSALNE, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE.

Więcej

CARGO UNIWERSALNE Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.