CARGO UNIWERSALNE EDC

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni znajdują się taśmy umożliwiające montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie n...

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni znajdują się taśmy umożliwiające montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni. Dodatkowo wszyta jest kieszeń zewnętrzna zapinana wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 5mm z jednym suwakiem, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się system mocowania kieszeni oparty na przeplatanych taśmach, gwarantujących stabilne przytroczenie na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Wewnątrz kieszeni na ścianach wszyte są kieszonki z siatki konstrukcyjnej oraz taśma gumowa. Kieszenie zapinane są wytrzymałym zamkiem krytym o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami.

KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE, KIESZENIE UNIWERSALNE, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE, CARGO EDC, KIESZEŃ EDC, KIESZEŃ TAKTYCZNA, KIESZEŃ WOJSKOWA EDC, CARGO NA PLECKA Z GUMAMI, KIESZEŃ Z GUMAMI, KIESZEŃ CARGO Z PRZEGRODAMI, CARGO ROZBUDOWANE, CARGO KIESZEŃ EDC MOLLE PALS.

Więcej

CARGO UNIWERSALNE EDC Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.