NA RADIO

Pokrowiec na radio, kieszeń na radio, pokrowiec na radio molle, kieszeń na radio molle, pokrowiec na radiotelefon, kieszeń na radiotelefon, pokrowiec na krótkofalówkę, kieszeń na krótkofalówkę. Pokrowiec przeznaczony jest do przenoszenia radiotelefonów i krótkofalówek. Kieszeń jest kompatybilna z systemem MOLLE gwarantując stabilne mocowanie na ...

Pokrowiec na radio, kieszeń na radio, pokrowiec na radio molle, kieszeń na radio molle, pokrowiec na radiotelefon, kieszeń na radiotelefon, pokrowiec na krótkofalówkę, kieszeń na krótkofalówkę. Pokrowiec przeznaczony jest do przenoszenia radiotelefonów i krótkofalówek. Kieszeń jest kompatybilna z systemem MOLLE gwarantując stabilne mocowanie na pasach, panelach, kamizelkach, szelkach i innym oporządzeniu. Istnieje również możliwość przenoszenia pokrowca na pasie o szerokości 50mm. Konstrukcja pokrowca gwarantuje łatwy dostęp do przycisku PTT oraz podpięcia zestawu słuchawkowego. Guma okrągła ze stoperem zapobiega przed wypadaniem radia oraz daje możliwość uchylenia przedniej części pokrowca umożliwiając wgląd na wyświetlacz.

Więcej

NA RADIO There is 1 product.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.