NA BUTELKĘ / TERMOS

Przeznaczone są do przenoszenia bidonów, standardowych butelek z napojami, termosów oraz dowolnego sprzętu i wyposażenia. Wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Dwie przeplatane taśmy gwarantują stabilne przytroczenie kieszeni na plecaka...

Przeznaczone są do przenoszenia bidonów, standardowych butelek z napojami, termosów oraz dowolnego sprzętu i wyposażenia. Wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Dwie przeplatane taśmy gwarantują stabilne przytroczenie kieszeni na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Na froncie kieszeni wszyte są dwa PALSY, które służą do zamocowania mini kieszeni dedykowanej do ładownicy na butelkę lub innego ekwipunku oraz rzep pętelka dający możliwość znaczenia lub opisywania kieszeni. Troczenie kieszeni do wyposażenia bez systemu MOLLE zapewniają wszyty D ? ring oraz dwa dołączone troki przeplatane przez ramki z tyłu kieszeni. W górnej części umieszczony jest komin ze ściągaczem, co zapobiega wypadaniu wyposażenia oraz pozwala na korzystanie z ?rurek do bukłaka? W dnie kieszeni umieszczone są otwory drenażowe. Od wewnątrz kieszenie obszyte są impregnowaną podszewką , dającą dodatkowe usztywnienie i izolacje.
KIESZEŃ MOLLE PALS NA BUTELKĘ TERMOS, POKROWIEC NA BUTELKĘ TRMOS MANIERKĘ, KIESZEŃ NA MANIERKĘ, KIESZEŃ NA TERMOS, POKROWIEC NA MANIERKĘ, KIESZEŃ MOLLE PALS NA BUTELKĘ, TERMOS, MANIERKĘ, KIESZEŃ NA BUTELKĘ ŚREDNICA 8, KIESZEŃ NA BUTELKĘ ŚREDNICA 10, POKROWIEC NA NALGENA, NALGENE, KIESZEŃ TAKTYCZNA NA BUTELKĘ, KIESZEŃ TAKTYCZNA NA MANIERKĘ, POKROWIEC TAKTYCZNY NA BUTELKĘ, KIESZEŃ NA WODĘ, POKROWIEC NA WODĘ, ŁADOWNICA NA BUTELKĘ TERMOS MANIERKĘ.

Więcej

NA BUTELKĘ / TERMOS Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.