KAMIZELKA DLA PSA MOLLE ŚREDNIA

Nowy

89,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, podwójna SIATKA KONSTRUKCYJNA
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne, trójkąt rymarski zaspawany
Długość (+/- 1cm)grzbiet: 29cm
Obwód (+/- 1cm)kark: 30cm - 65cm, klatka piersiowa/brzuch: 40cm - 80cm

Opis

Kamizelka dla psa przeznaczona do zamocowania kieszeni, w których pies sam może przenosić dowolny ekwipunek.

Kamizelka wykonany jest z dwóch warstw bardzo wytrzymałej siatki konstrukcyjnej, co gwarantuję wysoką wytrzymałość oraz wentylację powietrza.

Kamizelka posiada wszyte taśmy w systemie MOLLE / PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

Na grzbiecie znajduje się materiał CORDURA zakończony z dwóch stron taśmą rzep do znaczenia lub opisywania. Dodatkowo wszysty chwyt oraz stalowy, niklowany, zaspawany trójkąt o grubości 5mm służący do przypięcia smyczy.

Kamizelka zapinana jest trzema wytrzymałymi klamrami firmy DURAFLEX o szerokości 25mm, które umożliwiają płynną regulację rozmiaru.

Dodatkowa taśma przechodząca od szyi pod brzuch zapobiega przesuwaniu się kamizelki.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.