ŁADOWNICA KARABINOWA CQB CZARNA

Nowy

68,00 zł

  • CZARNY cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, tkanina antypoślizgowa zapewniająca zwarte przechowywanie magazynka
Pozostałe materiałyKYDEX 2,4mm od UK HOLSTERS
Innestoper DURAFLEX, shockcord 0,3cm, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wysokość (+/- 1cm)13cm
Szerokość (+/- 1cm)8cm
Głębokość (+/- 1cm)2cm

Opis

Ładownica przeznaczona jest do przenoszenia pojedynczego magazynka od wielu rodzajów broni mi. AR15, M16, M4, 5,56mm BERYL, 7,62x39mm AK/AKM, HK416, HK G36, SCAR 16 w systemie mocowania MOLLE / PALS.

Wykonana jest z materiału CORDURA oraz wkładki z KYDEX-u 2,4mm, co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Od wewnątrz wszyta jest tkanina antypoślizgowa zapewniająca zwarte przechowywanie magazynka. Na tylnej stronie ładownicy przeplatane taśmy, gwarantują stabilne troczenie na oporządzeniu. Na przedniej stronie ładownicy taśmy w systemie MOLLE umożliwiają łączenie ładownic. Kształt ładownicy nadaje przeplatany przez taśmy oraz otwory z KYDEX-U shockcord, który pozwala na płynną regulację ścisku ładownicy za pomocą stopera.

Dodatkowy shockcord z chwytakiem zabezpiecza magazynek przed wypadnięciem, jednak w przypadku potrzeby szybkiego dostępu do magazynków możemy go całkowicie ściągnąć.

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.