MAPNIK NA PANELU MINI

Nowy

74,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawiepokrowiec na mapę 30 x 40cm (CORDURA + folia sylikonowa)
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, rzep TAPCRO do wpinania mapy, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wysokość (+/- 1cm)zamknięty: 14cm
Szerokość (+/- 1cm)12cm

Opis

Przeznaczony jest do przechowywania oraz przenoszenia mapy w pokrowcu.

Strona zewnętrzna panelu został wykonany z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Strona wewnętrzna wykonana jest z impregnowanego bardzo wytrzymałego materiału, na którą naszyty jest rzep służący do mocowania pokrowca na mapę.

Mocowanie panelu oparte jest na systemie MOLLE, z przeplatanymi taśmami. Dodatkowo na grzbiecie panelu wszyty jest D-ring, który umożliwia przytroczenie mapnika do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Panel zapinany jest regulowaną klamrą o szerokości 25mm.

Pokrowiec na mapę o wymiarach 30cm/40cm wykonany z materiału CORDURA oraz z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie mapy daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zapinany jest taśmą rzep o szerokości 25mm.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.