KIESZEŃ NA BUTELKĘ-TERMOS Z CARGO średnica 8

Nowy

119,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawie2x troki do mocowania kieszeni bez systemu MOLLE, kieszonka na front
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE, troki szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wysokość (+/- 1cm)25cm + 5cm (KOMIN)
Szerokość (+/- 1cm)średnica - 8cm
Głębokość (+/- 1cm)8cm

Opis

Kieszeń przeznaczona jest do przenoszenia bidonów, standardowych butelek z napojami, termosów oraz dowolnego sprzętu i wyposażenia.

W zestawie z kieszenią znajduje się kieszonka na front mocowana w systemie MOLLE, pozwalająca przenoszenie dodatkowego ekwipunku.

Kieszeń wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wnętrze kieszeni wykończone jest wytrzymałem impregnowanym materiałem.

Taśmy naszyte są w systemie MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

Dwie przeplatane taśmy gwarantują stabilne przytroczenie kieszeni na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu.

Na froncie kieszeni wszyte są dwa PALSY, które służą do zamocowania mini kieszeni dedykowanej do ładownicy na butelkę lub innego ekwipunku oraz rzep dający możliwość znaczenia lub opisywania kieszeni.

Troczenie kieszeni do wyposażenia bez systemu MOLLE zapewniają wszyty D - ring oraz dwa dołączone troki przeplatane przez ramki z tyłu kieszeni.

W górnej części umieszczony jest komin ze ściągaczem, gwarantujący zapobieganie przed wypadaniem wyposażenia oraz pozwala na korzystanie z "rurek do bukłaka".

W dnie kieszeni umieszczony jest otwór drenażowy.

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.