NERKA BIODROWA MOLLE DUŻA

Nowy

139,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500
  • nerka noszona po prawej stronie
  • nerka noszona po lewej stronie

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, pas szer. 50mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InneUWAGA! Do wyboru: noszenie nerki na prawej lub lewej stronie.
Wewnątrzprzegroda z siatki konstrukcyjnej, taśma gumowa z przeszyciami, otwór drenażowy w dnie
Wysokość (+/- 1cm)16cm
Szerokość (+/- 1cm)36cm
Głębokość (+/- 1cm)8cm
Obwód (+/- 1cm)pas: 85cm - 115cm

Opis

Nerka przeznaczona jest do komfortowego przenoszenia dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów itp.

Wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wnętrze saszetki obszyte jest wytrzymałym impregnowanym materiałem.

Na zewnętrznej przedniej stronie nerki naszyte są taśmy w systemie MOLLE/PALS. Szerokość taśm wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Szlufka z taśmy pozwala na przytroczenie dodatkowego wyposażenia.

W górnej części wszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia.

Nerka wyposażona jest w trzy kieszenie zapinane na zamek. Kieszeń główna posiada dodatkowo przegrodę z siatki konstrukcyjnej oraz taśmę gumową z przeszyciami, gwarantując dobrą organizację przedmiotów.

Pas szerokości 50mm zapinany jest wytrzymałą klamrą firmy DURAFLEX z dodatkowym regulatorem, który umożliwia płynną regulację rozmiaru pasa.

W dnie kieszeni znajduje się otwór drenażowy.

Kształt nerki gwarantuje dobre dopasowanie do ciała użytkownika i zapewnia komfortowe przenoszenie przedmiotów.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.