NERKA 2w1 saszetka biodrowa-cargo

Nowy

129,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, wypinany pas szer. 50mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Innewypinany pas biodrowy, otwór drenażowy w dnie
Wewnątrzprzegrody z siatki konstrukcyjnej, taśma gumowa z przeszyciami,
Wysokość (+/- 1cm)13cm
Szerokość (+/- 1cm)24cm
Głębokość (+/- 1cm)9cm
Pojemność2,8l

Opis

Nerka przeznaczona jest do komfortowego przenoszenia dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów itp. Może służyć jako nerka / saszetka biodrowa lub kieszeń uniwersalna w systemie MOLLE.

Wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wnętrze saszetki obszyte jest wytrzymałym impregnowanym materiałem.

Taśmy wszyte są w systemie MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

W pierwszym zastosowaniu odczepiany pas 50mm daje możliwość przenoszenia saszetki na pasie biodrowym. Pas zapinany jest klamrą 50mm firmy DURAFLEX, która umożliwia płynną regulację rozmiaru.

W drugim zastosowaniu po wypięciu pasa, przeplatane taśmy gwarantują stabilne przytroczenie saszetki na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu.

W górnej części wszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia.

Nerka wyposażona jest w dwie kieszenie zapinane na zamek. Kieszeń główna posiada dodatkowo przegrody z siatki konstrukcyjnej oraz taśmę gumową z przeszyciami, gwarantując dobrą organizację przedmiotów.

Główna komora zapinana jest zamkiem dwukierunkowym z o szerokości spirali 8,3mm z dwoma suwakami. W dnie saszetki znajduje się otwór drenażowy.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.