NERKA SASZETKA NA PISTOLET DUŻA

Nowy

149,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500
  • nerka noszona po prawej stronie
  • nerka noszona po lewej stronie

Szczegóły

W zestawieuchwyt na pistolet oraz magazynek
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, pas szer. 50mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do mocowania uchwytów, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InneUWAGA! Do wyboru: noszenie nerki na prawej lub lewej stronie.
Wewnątrzkieszeń na froncie - taśma gumowa z przeszyciami, otwór drenażowy w dnie
Wysokość (+/- 1cm)23cm
Szerokość (+/- 1cm)18cm
Głębokość (+/- 1cm)5cm
Pojemność2l
Obwód (+/- 1cm)pas: 85cm - 120cm

Opis

Przeznaczona jest do skrytego przenoszenia pistoletu z dodatkowymi magazynkami oraz dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu i dokumentów.

Wykonana jest z materiału CORDURA, co wpływa na jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Główna komora zamykana jest nisko wszytym zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z dwoma suwakami, umożliwiającym łatwy i szybki dostęp do broni.

Na zewnętrznej przedniej stronie nerki znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm z jednym suwakiem, wewnątrz której wszyty jest rząd gumy z przeszyciami, dający możliwość przechowywania dodatkowych magazynków i innych przedmiotów.

Wewnętrzna tylna ściana obszyta jest rzepem do którego mocowany jest uchwyt przeplatany dookoła broni, dający stabilne wczepianie pistoletu z dowolnej strony. Dodatkowo przyczepiana szlufka z gumy na rzepie pomieści jeden magazynek.

Pas szerokości 50mm zapinany jest wytrzymałą klamrą firmy DURAFLEX z dodatkowym regulatorem, który umożliwia płynną regulację rozmiaru pasa. Wszyte uszy na skrajach nerki gwarantują stabilne dopasowanie do ciała użytkownika oraz komfortowe przenoszenie wyposażenia.

Przeplatany shockcord (okrągła guma) może służyć na przenoszenie lekkiego wyposażenia. W dnie saszetki znajduje się otwór drenażowy.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.