NERKA EDC II ROZBUDOWANA

Nowy

129,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 750
  • A TACS FG cordura 500
  • nerka noszona po prawej stronie
  • nerka noszona po lewej stronie

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, pas szer. 50mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InneUWAGA! Do wyboru: noszenie nerki na prawej lub lewej stronie.
Wewnątrzprzegroda z siatki konstrukcyjnej, taśmy gumowe z przeszyciami, otwór drenażowy w dnie
Wysokość (+/- 1cm)13cm
Szerokość (+/- 1cm)19cm
Głębokość (+/- 1cm)7cm
Pojemność1,7l
Obwód (+/- 1cm)pas: 80cm - 120cm

Opis

Nerka przeznaczona jest do komfortowego przenoszenia dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów itp.

Wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wnętrze saszetki obszyte jest wytrzymałym impregnowanym materiałem.

Na zewnętrznej przedniej stronie nerki znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm,wewnątrz której wszyta jest pętelka do podczepiania kluczy. Dodatkowo naszyty rzep 100/50mm służyć do opisywania lub znaczenia.

Wewnątrz nerki znajduje się przegroda z siatki konstrukcyjnej oraz taśmy gumowe szerokości 50mm z przeszyciami, gwarantując dobrą organizację przedmiotów.

Pas szerokości 50mm zapinany jest wytrzymałą klamrą firmy DURAFLEX z dodatkowym regulatorem, który umożliwia płynną regulację rozmiaru pasa. Wszyte uszy na skrajach nerki gwarantują stabilne dopasowanie do ciała użytkownika oraz komfortowe przenoszenie wyposażenia.

Przeplatany shockcord w dnie nerki (okrągła guma) może służyć na przenoszenie lekkiego wyposażenia. W dnie saszetki znajduje się otwór drenażowy.

Komora główna zapinana jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm.

Niewielkie rozmiary nerki gwarantują dobre dopasowanie do ciała użytkownika i zapewniają komfortowe przenoszenie przedmiotów.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.