ORGANIZER EDC MAŁY

Nowy

79,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Inneodstęp 8cm między przeszyciami taśm do mocowania na pasie
Wewnątrzdwie przegrody z siatki konstrukcyjnej, 2x pętelka do mocowania wyposażenia
Wysokość (+/- 1cm)18,5cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 13,5cm
Głębokość (+/- 1cm)3,5cm

Opis

Organizer EDC przeznaczony jest do zorganizowanego przechowywania przedmiotów codziennego użytku między innymi portfela, telefonu, dokumentów, notatnika, latarki, multinarzędzi, noża itp. w przegrodach i za gumowymi taśmami z przeszyciami. 

Wykonany jest z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Na zewnętrznej przedniej stronie wszyte są taśmy w systemie MOLLE/PALS, do których można przymocować dodatkowe wyposażenie. Naszyty rzep pętelka służy do opisywania lub znaczenia. Pośrodku przestrzeń między przeszyciami wynosi 8cm dając możliwość przenoszenie organizera na pasie.

Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm z jednym suwakiem.

Na grzbiecie wszyta jest rączka z taśmy 25mm oraz D-ring, który umożliwia przytroczenie organizera do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Wewnątrz znajduje się dwie przegrody z siatki konstrukcyjnej oraz taśma gumowa z przeszyciami gwarantując dobrą organizację wyposażenia. Dodatkowo dwie pęteli pozwalają na mocowanie wyposażenia.

Organizer EDC zamykany jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z jednym suwakiem

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.