ORGANIZER EDC ŚREDNI

Nowy

99,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawie2x troki do mocowania na innym wyposażeniu
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wewnątrzprzegroda oraz kieszeń z siatki konstrukcyjnej, taśma gumowa z przeszyciami
Wysokość (+/- 1cm)23cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 17cm
Głębokość (+/- 1cm)3,5cm

Opis

Organizer EDC przeznaczony jest do zorganizowanego przechowywania przedmiotów codziennego użytku między innymi portfela, telefonu, dokumentów, notatnika, latarki, multinarzędzi, noża itp. w przegrodach i za gumowymi taśmami z przeszyciami. 

Wykonany jest z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Na zewnętrznej przedniej stronie znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm z jednym suwakiem. Przeplatany SHOCK CORD (guma okrągła) daje możliwość na troczenie lekkiego wyposażenia. Wszyty rzep pętelka służy do opisywania lub znaczenia organizera.

Na zewnętrznej tylnej stronie wszyte są taśmy w systemie MOLLE/PALS. Dołączone do organizera troki dają stabilne mocowanie EDC do kamizelek, plecaków, kieszeni, paneli w systemie MOLLE. Pośrodku przeszycie o szerokości 8cm pozwala przenosić EDC na pasie.

Na grzbiecie wszyta jest rączka z taśmy 25mm oraz D-ring, który umożliwia przytroczenie organizera do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Wewnątrz znajduje się dwie przegrody w tym jedna wykonana z siatki konstrukcyjnej zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm oraz taśma gumowa z przeszyciami gwarantując dobrą organizację wyposażenia.

Organizer EDC zamykany jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z dwoma suwakami.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.