ORGANIZER TAKTYCZNY MAŁY A6 WZ93

Nowy

89,00 zł

Szczegóły

W zestawienotes spiralny formatu A6
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, taśmy tkane MURDOCK A TACS FG
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wewnątrzprzegrody z przeszyciami na przybory do pisania, przegroda z foli sylikonowej wysoko przezroczystej
Wysokość (+/- 1cm)18,5cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 13,5cm
Głębokość (+/- 1cm)3,5cm

Opis

Przeznaczony jest do przechowywania notatników, przyborów do pisania, dokumentów oraz wszelkich informacji i danych.

Wykonany jest z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Strona wewnętrzna wykonana jest z impregnowanego bardzo wytrzymałego materiału.

Na zewnętrznej przedniej stronie wszyte są taśmy tkane MURDOCK w systemie MOLLE / PALS, do których można przymocować dodatkowe wyposażenie. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm, który chroniony jest tkaniną (tzw. zamek kryty) z jednym suwakiem.

Na grzbiecie znajduje się D-ring, który umożliwia przytroczenie organizera do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Wewnątrz znajduje się kieszeń z przeszyciami na przybory do pisania oraz kieszeń na standardowy notes formatu A6 o wymiarach 105mm/148mm, który jest dołączony w komplecie z organizerem.

Dodatkowo wszyta jest przegroda z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie dokumentów, ważnych informacji i danych daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Gumowe szlufki wewnątrz organizera mogą służyć do przechowywania lub przytroczenia dodatkowego sprzętu.

Organizer zamykany jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z jednym suwakiem.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.