ORGANIZER NOTATNIK MAŁY A6 - GRAFIT

Nowy

79,00 zł

Szczegóły

W zestawienotes spiralny formatu A6
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, polipropylenowe PONSA
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wewnątrzprzegrody z przeszyciami na przybory do pisania oraz foli sylikonowej wysoko przezroczystej
Wysokość (+/- 1cm)18,5cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 13,5cm
Głębokość (+/- 1cm)3,5cm

Opis

Przeznaczony jest do przechowywania notatników, przyborów do pisania, dokumentów oraz wszelkich informacji i danych.

Wykonany jest z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Strona wewnętrzna wykonana jest z impregnowanego bardzo wytrzymałego materiału.

Na zewnętrznej przedniej stronie wszyte są taśmy w systemie MOLLE / PALS, do których można przymocować dodatkowe wyposażenie. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

W górnej części naszyte są dwa rzędy taśmy rzep pętelka służące do opisywania lub znaczenia organizera.

Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm, który chroniony jest tkaniną (tzw. zamek kryty) z jednym suwakiem.

Na grzbiecie znajduje się D-ring, który umożliwia przytroczenie organizera do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Wewnątrz znajduje się kieszeń z przeszyciami na przybory do pisania oraz kieszeń na standardowy notes formatu A6 o wymiarach 105mm/148mm, który jest dołączony w komplecie z organizerem.

Dodatkowo wszyta jest przegroda z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie dokumentów, ważnych informacji i danych daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Gumowe szlufki wewnątrz organizera mogą służyć do przechowywania lub przytroczenia dodatkowego sprzętu.

Organizer zamykany jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z jednym suwakiem.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.