MAPNIK Z ORGANIZEREM DUŻY A5

Nowy

139,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawiepokrowiec na mapę 40x60 cm (CORDURA + folia sylikonowa)
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wewnątrzprzegrody z przeszyciami na przybory do pisania
Wysokość (+/- 1cm)26cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 19,5cm
Głębokość (+/- 1cm)3,5cm

Opis

Przeznaczony jest do przechowywania mapy, notatników, przyborów do pisania oraz wszelkich dokumentów i danych.

Strona zewnętrzna wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jego wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Strona wewnętrzna wykonana jest z impregnowanego bardzo wytrzymałego materiału.

Na zewnętrznej przedniej stronie wszyte są taśmy w systemie MOLLE, do których można przymocować dodatkowe wyposażenie. W górnej części wszyty jest rzep pętelka służący do opisywania lub znaczenia mapnika.

Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się kieszeń zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm, który chroniony jest tkaniną (tzw. zamek kryty) z jednym suwakiem oraz rzep szerokości 50mm umożliwiająca korzystanie z pokrowca na mapę na zewnątrz mapnika.

Wewnątrz wszyte są dwie przegrody w tym jedna z przeszyciami na przybory do pisania oraz szlufki pozwalające na przechowywanie lub przytroczenie innego sprzętu. Dodatkowo wszyty rzep do mocowania pokrowca na mapę.

Na grzbiecie wszyty jest D-ring, który umożliwia przytroczenie mapnika do plecaka, pasa, szelek lub innego ekwipunku.

Mapnik zamykany jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z dwoma suwakami.

W zestawie z mapnikiem znajduje się wypinany pokrowiec na mapę o wymiarach 40cm/60cm. Pokrowiec wykonany jest z materiału CORDURA oraz z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie mapy daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Pokrowiec na mapę zapinany jest rzepem o szerokości 25mm.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.