SZELKI TAKTYCZNE SZTYWNE Z PANELEM TYLNYM

Nowy

129,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, od wewnątrz SIATKA DYSTANSOWA grubości 5mm
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz pianka grubości 10mm
InneD-RINGI do mocowania wyposażenia
Wysokość (+/- 1cm)panel tylny: 20cm
Szerokość (+/- 1cm)panel tylny: 24cm, szelka: 8cm

Opis

Szelki przeznaczone są do przeniesienia części ciężaru wyposażenia na ramiona oraz ustabilizowania pasa poprzez czteropunktowe podpięcie.

Szelki wykonane są w systemie MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm, co daje możliwość mocowania dodatkowego wyposażenia w tym systemie, między innymi kieszeni, systemów hydracyjnych, ładownic itp.

Panel tylny składa się z dwóch warstw, wytrzymałej siatki konstrukcyjnej, gwarantującej dobrą wentylację powietrza na plecach. Dodatkowo znajduje się chwyt ewakuacyjny/transportowy.

Z przodu szelek wszyte są dwa D - ringi pozwalające na przytroczenie dodatkowego ekwipunku oraz klamry samozaciskowe umożliwiają szybko regulację długości szelek bez konieczności wyplatania taśm. Nadmiar taśmy zabezpieczony jest szlufkami z rzepem.

System mocowania szelek do pasów oparty jest na przeplatanych taśmach zabezpieczonych regulatorem taśm.

Komfort użytkowania zwiększa wewnętrzna pianka amortyzująca o grubości 10mm wykończona oddychającą siatką dystansową o grubości 5mm. Na odcinku piersiowym znajdują się regulowane taśmy z klamrą 25mm firmy DURAFLEX, zapobiegające rozchodzeniu się szelek.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.