SASZETKA 2w1 torebka / chest pouch

Nowy

149,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Taśmysystem MOLLE szer. 25mm, 2x pas szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wewnątrzprzegroda z siatki konstrukcyjnej, kieszeń z siatki konstrukcyjnej zamykana na zamek błyskawiczny, taśma gumowa z przeszyciami, otwór drenażowy w dnie
Wysokość (+/- 1cm)23cm
Szerokość (+/- 1cm)18cm
Głębokość (+/- 1cm)8cm
Pojemność3,3l

Opis

Przeznaczona jest do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia w formie TOREBKI NA RAMIĘ lub CHEST POUCH - kieszeni na klatkę piersiową.

Dowolne konfigurowanie saszetki umożliwiają dwie regulowane taśmy o szerokości 25mm, zakończone obrotowymi karabińczykami, które są mocowane do wszytych D-ringów po bokach kieszeni.

Na zewnętrznej przedniej stronie saszetki znajduje się kieszonka zapinana na zamek, w której wszyty jest rząd gumowej taśmy z przeszyciami, dając lepszą organizację wyposażenia. Dwa rzędy taśm w systemie MOLLE/PALS umożliwiają montaż dodatkowego ekwipunku. W górnej części umieszczony jest rzep pętelka o szerokości 50mm, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni.

Na zewnętrznej tylnej stronie saszetki znajduje się duża kieszeń zapinana na zamek wszyty w pionie, umożliwiająca łatwy dostęp do zawartości wyposażenia. Wszyta taśma o szerokości 25mm służy do komfortowego przenoszenia kieszeni.

Wnętrze kieszeni wykończone jest podszewką oraz na ścianach znajdują się dwie kieszonki z siatki konstrukcyjnej, z czego jedna zapinana jest zamkiem.

Główna komora zapinana jest wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami. Zamki zewnętrzne chronione są tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.