PORTFEL Z ZABEZPIECZENIEM KART ZBLIŻENIOWYCH

Nowy

59,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, rzep TAPCRO, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Innemateriał blokujący RFID - fale radiowe
Wysokość (+/- 1cm)13cm
Szerokość (+/- 1cm)złożony: 10cm, rozłożony: 29cm

Opis

Portfel z zabezpieczeniem przed nieautoryzowanym odczytem danych z kart zbliżeniowych.

Zbliżeniowe karty bankowe, mogą stać się celem mobilnego ataku hakerskiego, ze względu na zastosowaną w nich technologię jaką jest chip komunikacji bliskiego zasięgu NFC (Near Field Chip).

Wystarczy zwykły telefon z modułem NFC lub specjalistyczne urządzenia by z każdej karty zbliżeniowej ukraść poufne dane – numer karty, data ważności, nazwa wystawcy, nazwisko posiadacza, a nawet służący do weryfikacji transakcji kod CVV. Przyczyną jest brak szyfrowania danych karty w celu szybszego obsługiwania płatności zbliżeniowych.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego materiału blokującego RFID (radio frequency identification) fale radiowe do przesyłania danych portfel zabezpiecza przed nieuprawnionym odczytem poufnych danych z karty.

Materiał znajduje się między materiałem CORDURA oraz podszewką i jest całkowicie niewidoczny.Portfel wyposażony jest w dużą przegrodę na banknoty oraz kieszeń na monety, która zapinana jest zamkiem o szerokości spirali 6,4mm.

Dodatkowo posiada pięć małych przegród mieszczących karty płatnicze, dokumenty mi. dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny i legitymację służbową.

Zapinany jest rzepem o szerokości 50mm zapewniającym mocne zamykanie portfela bez względu na jego wypełnienie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.