SASZETKA ID NA SZYJĘ

Nowy

55,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, wewnątrz wytrzymały impregnowany materiał
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wysokość (+/- 1cm)rozłożona: 30cm, złożona: 18cm
Szerokość (+/- 1cm)13cm

Opis

Przeznaczona jest do przenoszenia na szyi dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów, wizytówek, identyfikatora.

Jej minimalna grubość doskonale pozwala na przenoszenie pod odzieżą. Na froncie znajduje się kieszonka z CORDURY oraz kieszonka wykonana z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie dokumentów, wizytówek, identyfikatorów daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Wszyty rzep pętelka, może służyć do opisywania lub znaczenia. Wewnątrz znajduje się kieszeń duża z bezpośrednim dostępem. Na tyle saszetki wszyta jest kieszeń zamykana na zamek oraz gumowe szlufki które doskonale nadają się na przechowywanie długopisu lub ołówka. Saszetka zamykana jest na taśmę rzep i wyposażona w sznurek regulowany stoperem sznurka.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.