PODPÓRKA STRZELECKA 'V'

Nowy

53,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawiezaślepka zamka
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, rzep TAPCRO do łączenia podpórek, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InnePodpórka NIE POSIADA wypełnienia!
Wysokość (+/- 1cm)9cm
Szerokość (+/- 1cm)14cm
Głębokość (+/- 1cm)11cm
Pojemność0,7l

Opis

Podpórka strzelecka przeznaczona jest do podparcia broni pod kolbą lub łożem podczas strzelania, zapewniając stabilną postawę strzelecką.

Doskonale sprawdza się podczas strzelania sportowego długodystansowego oraz taktycznego na nierównościach terenowych i w terenie zurbanizowanym.

Wykonana jest z materiału CORDURA, który wpływa na jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Podpórka strzelecka zapinana jest zamkiem krytym o szerokości spirali 6,4mm, dzięki któremy można wsypywać dowolne wypełnienie (np. kulki plastikowe, kompozytowe, groch łuskany, piach, kukurydza, soczewica, soja itp.)

Podpórka wykonana jest w kształcie litery "V", dzięki czemu dobrze dopasowuje się do elementów broni oraz zapobiega przekaszaniu przyrządów celowniczych podczas strzelania.

Ściana podpórki obszyta jest rzepem, za pomocą którego można łączyć z innymi elementami.

W zestawie znajduje się jedna zaślepka zamka wykonana z CORDURY obszyta rzepem zapobiegając dostawaniu się zanieczyszczeń od podłoża.  

Podczas testów na strzelnicy, wykorzystywanie podpórek strzeleckich dawało komfortową postawę oraz znacznie polepszało uzyskane wyniki w strzelaniu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.