PODUSZKA STRZELECKA MAŁA

Nowy

50,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawiezaślepka zamka
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne
Pozostałe materiałyzamki WISPORT, rzep TAPCRO do łączenia podpórek, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InnePoduszka NIE POSIADA wypełnienia!
Wysokość (+/- 1cm)6cm
Szerokość (+/- 1cm)14cm
Głębokość (+/- 1cm)11cm
Pojemność0,8l

Opis

Poduszka strzelecka przeznaczona jest do podparcia broni pod kolbą lub łożem podczas strzelania, zapewniając stabilną postawę strzelecką.

Doskonale sprawdza się podczas strzelania sportowego długodystansowego oraz taktycznego na nierównościach terenowych i w terenie zurbanizowanym.

Wykonana jest z materiału CORDURA, który wpływa na jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Podpórka strzelecka zapinana jest zamkiem krytym o szerokości spirali 6,4mm, dzięki któremu można wsypywać dowolne wypełnienie (np. kulki plastikowe, kompozytowe, groch łuskany, piach, kukurydza, soczewica, soja itp.)

Ściany podpórki obszyte są rzepem, za pomocą których można łączyć z innymi podpórkami strzeleckimi.

W zestawie znajduje się jedna zaślepka zamka wykonana z CORDURY, obszyta rzepem zapobiegając dostawaniu się zanieczyszczeń od podłoża.  

Podczas testów na strzelnicy, wykorzystywanie podpórek strzeleckich dawało komfortową postawę oraz znacznie polepszało uzyskane wyniki w strzelaniu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.