KIESZENIE

Kieszenie CARGO przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Kieszenie uniwersalne doskonale nadają się do przytroczenia do plecaków, kamizelek, pasów biodrowych, paneli udowych itp. Kieszenie boczne długie dedykowane są między innymi do plecaków, umożliwiają rozbudowe, a tym samym zwię...

Kieszenie CARGO przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Kieszenie uniwersalne doskonale nadają się do przytroczenia do plecaków, kamizelek, pasów biodrowych, paneli udowych itp. Kieszenie boczne długie dedykowane są między innymi do plecaków, umożliwiają rozbudowe, a tym samym zwiększenie ich pojemności. Wykonane są z wysokiej jakości materiału CORDURA co wpływa na ich bardzo dobrą jakość. Kieszenie występują w różnych rozmiarach i kombinacjach co pozwala na idealne dopasowanie z innym sprzętem. Na każdej z kieszeni na przedniej ścianie zewnętrznej wszyta jest taśma rzep pętelka, która umożliwai opisywanie lub znaczenie kieszeni. Kieszenie MOLLE , kieszenie CARGO, taktyczne, kieszenie boczne, kieszeń do plecaka, cargo na pas, cargo do plecaka.

Więcej

KIESZENIE  Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • CARGO UNIWERSALNE

  Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni taśmy umożliwiają montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni. Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się system mocowania kieszeni oparty na przeplatanych taśmach, gwarantujących stabilne przytroczenie na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Kieszenie zapinane są wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.
  KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE, ŁADOWNICE, KIESZENIE DO PASÓW WOJSKOWYCH, KIESZENIE DO PLECAKÓW, ŁADOWNICA WOJSKOWA, ŁADOWNICA NA SPRZĘT, KIESZENIE UNIWERSALNE, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE.

 • CARGO UNIWERSALNE EDC

  Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Kieszenie wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni znajdują się taśmy umożliwiające montaż dodatkowego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni. Dodatkowo wszyta jest kieszeń zewnętrzna zapinana wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 5mm z jednym suwakiem, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Na zewnętrznej tylnej stronie znajduje się system mocowania kieszeni oparty na przeplatanych taśmach, gwarantujących stabilne przytroczenie na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Wewnątrz kieszeni na ścianach wszyte są kieszonki z siatki konstrukcyjnej oraz taśma gumowa. Kieszenie zapinane są wytrzymałym zamkiem krytym o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami.

  KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE, KIESZENIE UNIWERSALNE, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE, CARGO EDC, KIESZEŃ EDC, KIESZEŃ TAKTYCZNA, KIESZEŃ WOJSKOWA EDC, CARGO NA PLECKA Z GUMAMI, KIESZEŃ Z GUMAMI, KIESZEŃ CARGO Z PRZEGRODAMI, CARGO ROZBUDOWANE, CARGO KIESZEŃ EDC MOLLE PALS.

 • NA RADIO

  Pokrowiec na radio, kieszeń na radio, pokrowiec na radio molle, kieszeń na radio molle, pokrowiec na radiotelefon, kieszeń na radiotelefon, pokrowiec na krótkofalówkę, kieszeń na krótkofalówkę. Pokrowiec przeznaczony jest do przenoszenia radiotelefonów i krótkofalówek. Kieszeń jest kompatybilna z systemem MOLLE gwarantując stabilne mocowanie na pasach, panelach, kamizelkach, szelkach i innym oporządzeniu. Istnieje również możliwość przenoszenia pokrowca na pasie o szerokości 50mm. Konstrukcja pokrowca gwarantuje łatwy dostęp do przycisku PTT oraz podpięcia zestawu słuchawkowego. Guma okrągła ze stoperem zapobiega przed wypadaniem radia oraz daje możliwość uchylenia przedniej części pokrowca umożliwiając wgląd na wyświetlacz.

 • NA BUTELKĘ / TERMOS

  Przeznaczone są do przenoszenia bidonów, standardowych butelek z napojami, termosów oraz dowolnego sprzętu i wyposażenia. Wykonane są w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. Dwie przeplatane taśmy gwarantują stabilne przytroczenie kieszeni na plecakach, torbach, kamizelkach, pasach, panelach oraz innym wyposażeniu. Na froncie kieszeni wszyte są dwa PALSY, które służą do zamocowania mini kieszeni dedykowanej do ładownicy na butelkę lub innego ekwipunku oraz rzep pętelka dający możliwość znaczenia lub opisywania kieszeni. Troczenie kieszeni do wyposażenia bez systemu MOLLE zapewniają wszyty D ? ring oraz dwa dołączone troki przeplatane przez ramki z tyłu kieszeni. W górnej części umieszczony jest komin ze ściągaczem, co zapobiega wypadaniu wyposażenia oraz pozwala na korzystanie z ?rurek do bukłaka? W dnie kieszeni umieszczone są otwory drenażowe. Od wewnątrz kieszenie obszyte są impregnowaną podszewką , dającą dodatkowe usztywnienie i izolacje.
  KIESZEŃ MOLLE PALS NA BUTELKĘ TERMOS, POKROWIEC NA BUTELKĘ TRMOS MANIERKĘ, KIESZEŃ NA MANIERKĘ, KIESZEŃ NA TERMOS, POKROWIEC NA MANIERKĘ, KIESZEŃ MOLLE PALS NA BUTELKĘ, TERMOS, MANIERKĘ, KIESZEŃ NA BUTELKĘ ŚREDNICA 8, KIESZEŃ NA BUTELKĘ ŚREDNICA 10, POKROWIEC NA NALGENA, NALGENE, KIESZEŃ TAKTYCZNA NA BUTELKĘ, KIESZEŃ TAKTYCZNA NA MANIERKĘ, POKROWIEC TAKTYCZNY NA BUTELKĘ, KIESZEŃ NA WODĘ, POKROWIEC NA WODĘ, ŁADOWNICA NA BUTELKĘ TERMOS MANIERKĘ.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.