PASJA WYZNACZA KIERUNEK - TAK POWSTAŁ MILTUR

Zajmujemy się produkcją wyposażenia militarnego i turystycznego wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i tkanin światowych producentów, między innymi CORDURA, PONSA, PASAMON, ITW NEXUS, DURAFLEX, KROKO, TAPCRO, ARIADNA, GEDEON.
      Przed wdrożeniem do sprzedaży wszelki nasz produkt jest dokładnie testowany pod kątem wytrzymałości i funkcjonalności.  Staramy się, aby nasze rozwiązania konstrukcyjne sprawdzały się podczas każdego użytkowania nawet w najcięższych warunkach. Każdy nasz wyrób jest od początku do końca starannie uszyty przez jedną osobę, co również wpływa na wysoką jakość produktu.
Nasz sprzęt jest niezbędny do wygodnego i profesjonalnego wykonywania zadań służbowych dla służb mundurowych oraz pasjonatów wojska w improwizowaniu i rekonstrukcji działań wojennych i taktycznych. Dla turystów i osób aktywnie spędzających czas nasze produkty są nieodzownym oprzyrządowaniem do komfortowego użytkowania i podróżowania.
Warto podkreślić, że nasze gotowe wyroby nie są magazynowane, stąd wszelkie spływające zamówienia realizowane są w procesie bieżącej produkcji. Nie zmienia to jednak faktu, że realizację zamówienia staramy się wykonać w możliwie jak najkrótszym czasie.

Każdy nasz produkt jest WYPRODUKOWANY WYŁĄCZNIE W POLSCE przez zespół MILTUR. 

 

M I L T U R
ul. Czernikowska 4
87-100 Toruń

Tel. 797 354 366


biuro@miltur.pl

ING Bank Śląski S.A.:  89 1050 1979 1000 0092 7387 7994

Produkt dodany do porównywania