NERKI BIODROWE

PenCott GreenZone, EDC OLI, EDC PENCOTT GREENZONE, NERKA MOLLE PALS, NERKA TAKTYCZNA, NERKA BIODROWA, NERKA PENCOTT GREENZONE, NERKA A TACS FG, SASZETKA PENCOTT GREENZONE, SASZETKA TAKTYCZNA, SASZETKA NA PAS, SASZETKA BIODROWA, SASZETKA NA SZYJĘ, MOLLE PALS, NERKA NA PISTOLET, NERKA DO PRZENOSZENIA PISTOLETU, NERKA DO PISTOLETU, SASZETKA NA PIST...

PenCott GreenZone, EDC OLI, EDC PENCOTT GREENZONE, NERKA MOLLE PALS, NERKA TAKTYCZNA, NERKA BIODROWA, NERKA PENCOTT GREENZONE, NERKA A TACS FG, SASZETKA PENCOTT GREENZONE, SASZETKA TAKTYCZNA, SASZETKA NA PAS, SASZETKA BIODROWA, SASZETKA NA SZYJĘ, MOLLE PALS, NERKA NA PISTOLET, NERKA DO PRZENOSZENIA PISTOLETU, NERKA DO PISTOLETU, SASZETKA NA PISTOLET, SASZETKA DO PRZENOSZENIA PISTOLETU, NERKA NA PISTOLET MILTUR, SASZETKA 2w1 TOREBKA / CHEST POUCH, TOREBKA MOLLE, CHEST POUCH, TOREBKA TAKTYCZNA, TOREBKA MĘSKA, TORBA MĘSKA, KIESZEŃ MOLLE, TOREBKA NA RAMIĘ, KIESZEŃ NA KLATKĘ PIERSIOWĄ, CARGO NA RAMIĘ, CARGO NA KLATKĘ PIERSIOWĄ, SASZETKA 2W1 PENCOTT GREENZONE, SASZETKA A TACS FG, EDC PENCOTT GREENZONE.

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów. Saszetka na szyję doskonale nadaję się jako pokrowiec na identyfikator lub paszportówka. Wykonane są z wysokiej jakości materiału CORDURA co wpływa na ich bardzo dobrą jakość. Na każdym produkcie na zewnętrznej przedniej stronie wszyta jest taśma rzep pętelka umożliwiająca opisywanie lub znaczenie saszetek. Saszetki i nerki biodrowe zapinane są wytrzymałą klamrą. Pas zabezpieczony jest szlufkami z taśmy rzep, który umożliwia płynną regulację rozmiaru. Kształt saszetek i nerek gwarantuje dobre dopasowanie do ciała użytkownika.

Więcej

NERKI BIODROWE Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.