KOMPRESYJNE

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Doskonale nadają się na przymocowanie do zewnętrznych ścian bocznych plecaka. Zewnętrzna tylna strona kieszeni wykonana jest w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. System mocowania kie...

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia. Doskonale nadają się na przymocowanie do zewnętrznych ścian bocznych plecaka. Zewnętrzna tylna strona kieszeni wykonana jest w systemie taśm MOLLE/PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm. System mocowania kieszeni oparty na przeplatanych taśmach, gwarantujących stabilne przytroczenie kieszeni. Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni znajduje się gumowy sznurek zakończony stoperem sznurka, który umieszczony jest wewnątrz kieszeni. Takie rozwiązanie pozwala na przechowywanie dodatkowego ekwipunku na zewnątrz kieszeni. Na górnej części naszyty jest rzep pętelka, który może służyć do opisywania lub znaczenia kieszeni. Wewnątrz kieszeni na ścianach wszyte są kieszonki z siatki konstrukcyjnej oraz taśma gumowa. Kieszenie zapinane są wytrzymałym zamkiem o szerokości spirali 8mm z dwoma suwakami, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Poprzez zastosowanie długiego zamka daje użytkownikowi łatwy i wygodny dostęp do całej zawartości kieszeni.
KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE, KIESZENIE UNIWERSALNE, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE., KIESZENIE BOCZNE, KIESZENIE DŁUGIE, KIESZENIE MOLLE/PALS, KIESZENIE PLECAKOWE CARGO, KIESZENIE TAKTYCZNE PLECAKOWE, KIESZENIE UNIWERSALNE DO PLECAKA, KIESZENIE STANDARDOWE, KIESZENIE ROZBUDOWANE, KIESZENIE BOCZNE, KIESZENIE DŁUGIE, KIESZENIE KOMPRESYJNE, KIESZENIE SHOCKCORD, KIESZENIE MOCOWANE DO PLECAKA W SYSTEMIE MOLLE, CARGO PODŁUŻNE, KIESZEŃ PODŁUŻNA, KIESZEŃ BOCZNA, CARGO BOCZNE DO PLECAKA. CARGO PLECAKOWE, CARGO KOMPRESYJNE .

Więcej

KOMPRESYJNE  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.