PASY I SZELKI

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia w zamocowanych do nich kieszeniach, torbach, panelach i ładownicach. Szelki posiadają system mocowania do pasów co gwarantuję ich kompatybilność. Użyte w pasach i szelkach taśmy oraz regulatory pozwalają na płynną regulacje  co gwarantuje idealne dopasowanie do ciała użytkownika. Wy...

Przeznaczone są do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia w zamocowanych do nich kieszeniach, torbach, panelach i ładownicach. Szelki posiadają system mocowania do pasów co gwarantuję ich kompatybilność. Użyte w pasach i szelkach taśmy oraz regulatory pozwalają na płynną regulacje  co gwarantuje idealne dopasowanie do ciała użytkownika. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów co wpływa na ich bardzo dobrą jakość i wytrzymałość.

SZELKI UNIWERSALNE, MIĘKKIE, szelki MOLLE, MODUŁOWE, Z PANELEM TYLNYM, PAS MOLLE, PAS BIODROWY CORDURA, PAS MODUŁOWY, SZTYWNY, PAS TAKTYCZNY, PAS TAKTYCZNY, PAS WOJSKOWY, PAS TAKTYCZNY, SZELKI WOJSKOWE, SZELKI TAKTYCZNE OLIV, SZELKI WZ 93.

Więcej

PASY I SZELKI Jest 15 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.