SASZETKI / PORTFELE

Przeznaczona jest do przenoszenia na szyi dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów, wizytówek, identyfikatora.Jej minimalna grubość doskonale pozwala na przenoszenie pod odzieżą. Na froncie znajduje się kieszonka zamykana na zamek kryty oraz kieszonka wykonana z mrozoodpornej, wysoko przezrocz...

Przeznaczona jest do przenoszenia na szyi dowolnych przedmiotów codziennego użytku między innymi kluczy, portfela, telefonu, dokumentów, wizytówek, identyfikatora.Jej minimalna grubość doskonale pozwala na przenoszenie pod odzieżą. Na froncie znajduje się kieszonka zamykana na zamek kryty oraz kieszonka wykonana z mrozoodpornej, wysoko przezroczystej foli silikonowej, w której przechowywanie dokumentów, wizytówek, identyfikatorów daje bezpośredni wgląd i ochronę przed warunkami atmosferycznymi, do której dostęp jest od wewnątrz. Wszyty rzep pętelka, może służyć do opisywania lub znaczenia. Wewnątrz znajduje się kieszeń duża z bezpośrednim dostępem. Na tyle saszetki wszyta jest kieszeń zamykana na zamek kryty oraz gumowe szlufki które doskonale nadają się na przechowywanie długopisu lub ołówka. Saszetka zamykana jest na taśmę rzep i wyposażona w sznurek regulowany stoperem sznurka.

PORTFEL Z ZABEZPIECZENIEM RFID, PORTFEL STOP RFID, PORTFEL Z ZABEZPIECZENIEM KART ZBLIŻENIOWYCH, PORTFEL TAKTYCZNY, PORTFEL WOJSKOWY, PORTFEL Z CORDURY, SASZETKA ID, SASZETKA NA SZYJĘ, PASZPORTÓWKA, ID NA SZYJĘ, SASZETKA NA SZNURKU, POKROWIEC NA SZNURKU, WIZYTOWNIK NA SZNURKU, SASZETKA TAKTYCZNA, SASZETKA ID TAKTYCZNA, PANEL ID, SASZETKA TURYSTYCZNA, MINI SASZETKA, SASZETKA NA PIENIĄDZE, SASZETKA NA DOKUMENTY TAKTYCZNA.

Więcej

SASZETKI / PORTFELE Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.