KIESZEŃ CARGO UNIWERSALNA EDC DUŻA PION

Nowy

96,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne
Taśmysystem MOLLE, szer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyzamki WISPORT główny dwukierunkowy, rzep TAPCRO do znaczenia i opisywania, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Inneotwór drenażowy w dnie
Wewnątrzprzegrody z siatki konstrukcyjnej, taśma gumowa z przeszyciami
Wysokość (+/- 1cm)28cm
Szerokość (+/- 1cm)23cm
Głębokość (+/- 1cm)9cm
Pojemność5,8l

Opis

Kieszeń przeznaczona jest do przenoszenia dowolnego sprzętu i wyposażenia.

Wykonana jest z materiału CORDURA co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Kieszeń posiada wszyte taśmy w systemie MOLLE / PALS. Szerokość taśm i przestrzeń między nimi wynosi 25mm, a przeszycia pionowe rozmieszczone są w odstępach 40mm.

Na zewnętrznej tylnej stronie kieszeni przeplatane taśmy, gwarantują stabilne troczenie kieszeni na plecakach, pasach, torbach, kamizelkach, panelach oraz innym wyposażeniu.

Na zewnętrznej przedniej stronie kieszeni wszyta jest przegroda zapinana na zamek o szerokości spirali 6,4mm z jednym suwakiem.

Dodatkowo taśmy umożliwiają montaż innego ekwipunku. Na górnej taśmie naszyty jest rzep pętelka, który służy do opisywania lub znaczenia kieszeni.

Wewnątrz kieszeni na ścianach wszyte są przegrody z siatki konstrukcyjnej oraz taśma gumowa z przeszyciami, gwarantując dobrą organizację przedmiotów.

Komora główna zapinana jest zamkiem o szerokości spirali 8,3mm z dwoma suwakami, chronionym tkaniną (tzw. zamek kryty), co zapewnia dobrą ochroną zamka i wnętrza kieszeni przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.

W dnie kieszeni znajduje się otwór drenażowy.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.