ŁADOWNICA PISTOLETOWA CQB CZARNA

Nowy

54,00 zł

  • CZARNY cordura 500

Szczegóły

TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne, tkanina antypoślizgowa zapewniająca zwarte przechowywanie magazynka
Pozostałe materiałyKYDEX 2,4mm od UK HOLSTERS
Innestoper DURAFLEX, shockcord 0,3cm, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
Wysokość (+/- 1cm)8cm
Szerokość (+/- 1cm)4cm
Głębokość (+/- 1cm)2cm

Opis

Ładownica przeznaczona jest do przenoszenia pojedynczego magazynka pistoletowego kalibru 9mm oraz .45ACP w systemie mocowania MOLLE / PALS.

Wykonana jest z materiału CORDURA oraz wkładki z KYDEX-u 2,4mm, co wpływa na jej wysoką wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Od wewnątrz wszyta jest tkanina antypoślizgowa zapewniająca zwarte przechowywanie magazynka. Na tylnej stronie ładownicy przeplatana taśma, gwarantuje stabilne troczenie na oporządzeniu. Na przedniej stronie ładownicy taśmy w systemie MOLLE umożliwiają łączenie ładownic. Kształt ładownicy nadaje przeplatany przez taśmy oraz otwory z KYDEX-U shockcord, który pozwala na płynną regulację ścisku ładownicy za pomocą stopera.

Dodatkowy shockcord z chwytakiem zabezpiecza magazynek przed wypadnięciem, jednak w przypadku potrzeby szybkiego dostępu do magazynków możemy go całkowicie ściągnąć.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.