PODPÓRKI STRZELECKIE MODUŁOWE ZESTAW + WOREK

Nowy

149,00 zł

  • OLIVE GREEN cordura 500
  • OLIVE DRAB cordura 500
  • CZARNY cordura 500
  • GRAFIT cordura 500
  • Coyote&Black cordura 500
  • WZ93 cordura 1000
  • A TACS FG cordura 500

Szczegóły

W zestawiepodpórka strzelecka, 2x poduszka strzelecka, 2x zaślepka zamka, worek na przechowywanie
TkaninaCORDURA pokryta warstwą teflonu zapewnia wysoką wytrzymałość na przetarcia oraz warunki atmosferyczne
Taśmyszer. 25mm, polipropylenowe PONSA lub poliamidowe PASAMON
Pozostałe materiałyelementy z tworzyw sztucznych DURAFLEX, zamki WISPORT, rzep TAPCRO do łączenia podpórek, nici ARIADNA poliestrowo rdzeniowe, odporne na rozerwanie oraz warunki atmosferyczne
InnePodpórki NIE POSIADAJĄ wypełnienia!
Wysokość (+/- 1cm)MIN.: 4cm MAX.: 19cm
Szerokość (+/- 1cm)14cm
Głębokość (+/- 1cm)11cm
Pojemność3l

Opis

Podpórka strzelecka przeznaczona jest do podparcia broni pod kolbą lub łożem podczas strzelania, zapewniając stabilną postawę strzelecką.

Doskonale sprawdza się podczas strzelania sportowego długodystansowego oraz taktycznego na nierównościach terenowych i w terenie zurbanizowanym.

Wykonana jest z materiału CORDURA, który wpływa na jej wysoką wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Każdy element podpórek strzeleckich zapinany jest zamkiem krytym o szerokości spirali 6,4mm, dzięki któremy można wsypywać dowolne wypełnienie (np. kulki plastikowe, kompozytowe, groch łuskany, piach, kukurydza, soczewica, soja itp.)

Podpórka strzelecka uszyta jest w kształcie litery "V", dzięki czemu dobrze dopasowuje się do elementów broni oraz zapobiega przekaszaniu przyrządów celowniczych podczas strzelania.

Ściany podpórek obszyte są rzepami, za pomocą których można łączyć ze sobą wszystkie elementy.

W skład zestawu wchodzą: - trzy elementy o różnych wymiarach, dające możliwość dowolnego konfigurowania wysokości podpory, - dwie zaślepki zamka wykonane z CORDURY obszyte rzepem zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń od podłoża, - worek wykonany z impregnowanego materiału do przechowywania oraz przenoszenia wszystkich elementów.  

Podczas testów na strzelnicy, wykorzystywanie podpórek strzeleckich dawało komfortową postawę oraz znacznie polepszało uzyskane wyniki w strzelaniu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.